Parla’ya Neden Eşlik Etmedi? Semicenk ve Doğu Swag’in Altın Kelebek Ödül Töreni Kritiği Herkesi Güldürdü!

Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde Pişman Değilim şarkısıyla Yılın Şarkısı ödülünü kazanan Semicenk ve Doğu Swag, ödül töreninin her saniyesine damgalarını vurdu. Norm Ender’in seslendirdiği Parla marşını söylemeyen, Esra Erol’dan konuştukları için azar işiten Semicenk ve Doğu Swag, ödül töreninin kritiğini yaptığı anlarla izleyenleri gülme krizine soktu.

Semicenk sahne ismiyle son dönemlere damgasını vuran Cenk Baş, müzik listelerinin altını üstüne getiriyor!

Bu yıl sıkça ismini duyduğumuz Semicenk’in başarısı karşılıksız kalmadı. Kendisi 48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde 2 farklı dalda ödül aldı.

Hem Yılın En İyi Çıkış Yapan Şarkıcısı hem de Doğu Swag ile birlikte Yılın En İyi Şarkısı ödülünü alan Semicenk, rüştünü ispatladı diyebiliriz.

Fakat kendisi ödül töreninin her saniyesine ayrı damga vurdu diyebiliriz! Öncelikle Norm Ender’in Parla isimli 100. yıl marşına eşlik etmemesiyle tepki çekti.

Sırasını beklerken telefonda oyun oynadığı anlar da herkesi güldürmüştü.

Hal böyle olunca Semicenk gecenin en çok konuşulan isimleri arasına girmişti. Yer yer tepki çeken yer yer ise izleyenleri güldüren Semicenk, gecenin kritiğini birlikte Yılın Şarkısı ödülü aldığı arkadaşı Doğu Swag ile birlikte yaptı.

Öncelikle Parla hakkında gelen acımasız yorumlar hakkında konuştular. ?

Doğu Swag ‘Şarkıda ‘Dört bir yanım’ derken 4 yapmışım elimle, bir baktım o gün DM kutum ampul dolu’ derken Semicenk ‘Sana ampul atmışlar, bana edit yapmışlar! Kamera beni gösterdiğinde üstümde ampul yanıyor’ derken canlı yayını izleyenler kahkahaya boğuldu!

“Sen de söylemedin Parla’yı, yanımdaydın gördüm” diyen Semicenk, Doğu Swag’ten “Şarkıyı bilmiyordum. Sanki İstiklal Marşı’nı söylemedik” cevabını aldı. Bu arada ikili, marşın nakaratına eşlik ettiklerini fakat o kısımların kameraya yansımadığını belirtti.

Gelelim bir diğer meseleye… İkili ödül töreninin yaramaz çocuğu oldukları için azar bile işitmiş! Söylediklerine göre ödül töreni sırasında kendi aralarında konuşurken ön sırada oturan Esra Erol’dan ‘Sessiz olun’ diyerek uyarı almış. ?

Ayrıca törende oyun oynamasının Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un ödül aldığı ana denk gelmesi de sorulunca “Ben Kıvanç Tatlıtuğ’u çok severim. Adam bir kere benim hemşehrim ve çok severim.” dedi. Doğu Swag’in dediğine göre Semicenk, Kıvanç’ı görünce “Bak bak, Kıvanç önümüzde. Fotoğraf çekinelim mi?” demiş. ?

Semicenk ve Doğu Swag’in eğlenceli canlı yayınından bazı kesitleri buradan izleyebilirsiniz ?

?

Valla baya güldük, ne diyelim ?

Peki siz ikilinin açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x