O’art’tan Odeabank’ın 10. Yılına Özel Sergi: “Onunla”

Odeabank, kuruluşunun 10. yılına özel olarak, sanat platformu O’art ile “Onunla” sergisini hayata geçiriyor. O’art ile çalışmış 10 sanatçıyı ve eserlerini Odeabank’ın 10. yılını kutlama fikriyle bir araya getiren sergi, 27 Ekim’e dek Pazartesi hariç haftanın her günü 11.00 – 19.00 saatleri arasında Fişekhane’nin mekan sponsorluğuyla ziyarete açık olacak. 

Sanatın tüm disiplinlerini herkes için ulaşılabilir kılma amacıyla Odeabank tarafından hayata geçirilen O’art’ın, Odeabank’ın 10. yılına özel olarak düzenlediği “Onunla” isimli sergi Begüm Güney küratörlüğünde gerçekleşiyor. 

O’art, Odeabank’ın 10. yılı için hazırlanan ‘Onunla’ ile sanatın kitlesel temasını pekiştirmeye ve genişletmeye odaklanmış olduğunu bir kez daha vurgulamış oluyor.

Fişekhane’nin mekân sponsorluğunda gerçekleşen sergide Türkiye’de çağdaş sanatın gelişimi için önemli sanatçılar Mehmet Dere, Erdal Duman, Leyla Emadi, Emin Mete Erdoğan, Buğra Erol, İnci Furni, Ali İbrahim Öcal, Nejat Satı, Berkay Tuncay ve Aylin Zaptçıoğlu’nun eserleri yer alıyor.

  

O’art Hakkında: 

Odeabank, sanatın tüm disiplinlerini herkes için ulaşılabilir kılma hedefiyle 2015 yılında sanat platformu O’art’ı hayata geçirdi. Sanatseverlere ve sanat yaşamına yeni bir değer katmak amacıyla orijinal işlere imza atmayı sürdüren O’art, çağdaş sanatın birbirinden değerli yaratıcılarına ev sahipliği yapıyor. Kuruluşundan bu yana yerli ve yabancı, genç ve orta kuşak sanatçılara yönelik periyodik olarak sergiler düzenliyor. 

 

Odeabank Hakkında: 

Türkiye bankacılık sektöründe 15 yıl aradan sonra lisans alarak Bank Audi Group’un yatırımıyla 2012 yılında kurulan Odea Bank A.Ş., 2023 Haziran ayı itibarıyla, 16 ilde, 48 şubesi ve toplam 1.170 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Odeabank, Mart 2023 itibarıyla toplam aktif büyüklüğü açısından özel mevduat bankaları arasında 12. sırada yer almaktadır. Odeabank’ın aktifleri 73.8 milyar TL, mevduatları 56.7 milyar TL, brüt kredileri 36 milyar TL ve katkı sermaye dahil öz kaynakları 10.9 milyar TL’dir. Ağustos 2016 itibarıyla International Finance Corporation (IFC) ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD)’nın da hissedarları arasında bulunduğu Odea Bank A.Ş.’nin çoğunluk hissedarı Banka Audi SAL’dır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x