Stranger Things oyuncusundan samimi itiraf… Dizinin bitecek olması korkutucu

Netflix’in fenomen yapımlarından biri haline gelen Stranger Things, ekrandaki macerasına 2016 yılında başladı. Hızla tüm dünyadan hayranlar elde eden dizi, artık final sezonuna doğru gidiyor.

Çocukluğunun önemli bir bölümünü dizinin çekimlerinde geçiren çocuk yıldızlardan Gaten Matarazzo da dizinin finaliyle ilgili samimi açıklamalar yaptı. Matarazzo, dizinin bitiş tarihinin kendisinde derin bir korkuya neden olduğunu söyledi.

‘Duffer Kardeşler’in yarattığı Netflix şovu, bu yılın sonlarında çekilecek olan 5. sezonuyla final yapacak.

20 Mart Pazartesi günü Matarazzo, Jimmy Fallon’a dizideki deneyiminin hayatı için son derece önemli olduğunu belirtirken, final yapılacak olmasından memnun olduğunu ancak veda etmenin de zor olduğunu söylüyor: “Orada bir tür heyecan var. Her zaman bu karakterlerin son bir kez nasıl gelişeceğini ve yolculuklarını nasıl tamamlayacaklarını görmek istiyorsunuz.”

Ancak başarılı yıldız, bir yandan da yeni roller bulma zorunluluğuna geri dönmekten endişe duyduğunu açıkladı: “Ama aynı zamanda derin bir korku var. Sadece harika olmakla kalmadı, aynı zamanda bir süredir oldukça iyi bir iş güvenliği oldu. Şimdi yeniden serbest çalışmaya geri döneceğim.”

Dizide Jim Hopper’ı canlandıran David Harbour da geçtiğimiz günlerde diziyi bitirme zamanının geldiğini söylemişti: “Komik olan, gösteriye başladığımda, asla bitmesini istemedim. Diziyi seviyorum. İçinde olmasam bile harika bir gösteri olduğunu düşünüyorum. İlk sezonun çekimlerinin üzerinden neredeyse dokuz yıl geçti ve bence artık bitirme zamanı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir