Ripple’da (XRP) Neler Oluyor? Kısa Sürede Yüzde 15 Düştü!

Ripple (XRP)-SEC davasına ilişkin gelişmeler, XRP’yi ciddi anlamda fiyatlamıştı, son günlerdeki yüzde 15’lik düşüş XRP yatırımcısını korkuttu.

Kripto ekosisteminin son günlerde dikkatle takip ettiği XRP, hacimli hareketlerle yoluna devam ediyor. SEC-XRP davasındaki gelişmeler, XRP‘yi ciddi anlamda yukarı fiyatlayarak yatırımcısını sevindirmişti. Hızla fiyat artışı gösteren majör coin, son günlerdeki satış baskısıyla karşı karşıya kalarak 29 Mart tarihinden bugüne kadar yüzde 15’lik bir düşüşe imza attı.

Ripple (XRP) Grafik Analizi

0.44 dolar seviyelerinden coşkuyla atağa geçen majör coin, 0.58 dolar seviyelerine kadar yükseliş göstermişti. Özellikle de SEC davasında ön plana çıkan ve hakkında iyi haberler gelen XRP, son günlerde kripto endüstrisinde adından çokça söz ettiriyor. Güncel olarak 0.50 dolar desteğinin üzerinde seyreden XRP, geçtiğimiz birkaç gün içinde 0.58 dolar seviyelerinden bu noktaya düşerek, yüzde 15’lik bir değer kaybıyla karşı karşya kaldı. 0.50 doların kaybedildiği durumda XRP’nin 0.477 dolara kadar düşüş göstermesi takip edilebilir. Yükseliş durumunda ise bu desteğin korunup sırasıyla 0.52 – 0.56 dolar seviyelerini hedeflemesi gözlenebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir