İYİ Parti ABB Grup Başkanvekili istifa etti

Adnan Beker, istifasının ardından Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi önüne toplananlar tarafından alkışlarla uğurlandı.
Meclis önünde yaptığı konuşmada İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’a teşekkür eden Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Meclisi İYİ Parti Grup Başkanvekili Adnan Beker milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa ettiğini belirterek şunları söyledi:

“Bu 4 yıllık süre içinde, başta sayın genel başkanım olmak üzere, Mansur Yavaş’a, bize destek veren, bize oy veren Ankaralılara teşekkür ediyorum. Biz bu 4 yıl içinde inanıyorum ki onlara layık hizmetler yaptık. Yani 200 binden fazla insanla görüştük. Bütün ilçelerimizi gezdik. Bugün çıktığımız yolda, Rabbim hayırlara vesile etsin diyoruz.”

“DEPREMİ SİYASET ÜSTÜ GÖRÜYORUZ”

Deprem bölgesindeki vatandaşların durumunun siyaset üstü olduğunu belirten Beker, “Rabbim bir daha depremdir, sel felaketleri inşallah göstermesin. Şu an felaketlerden dolayı ülkemizin durumunu biliyorsunuz. Biz de hep beraber bu deprem bölgelerine yardım etmek için, hizmet etmek için şu an siyasetten daha üstte olan bir olayımız var. Deprem bölgesindeki vatandaşlarımız, en önemlisi o” diye konuştu.

“HALKIN VEKİLİ OLMAK İSTİYORUZ”

Aday adaylığı başvurusunu yapan Beker, “Tek isteğimiz halkın vekili olmak. Milletvekili adayıyız Ankara’ya hizmet etmek için, tek düşüncemiz o, halkımızın içine gitmek, halkımızla buluşmak, onların sorunlarını dinlemek, onların vekili olmak. Halkın vekili olmak, tek istediğimiz halkın vekili olmak, halk da bunu istiyor. Halkın vekili olmasını istiyor” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir