Elon Musk’ın Tweet’ine, Shiba Inu’dan Yanıt!

Tesla’nın sahibi Elon Musk, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile Shiba Inu (SHIB) liderinin tepkisini çekti.

Cuma günü sosyal medya üzerinden “memetweetleriyle dikkat çeken Elon Musk, gündemde kalmaya devam ediyor. Paylaştığı tweet, Galli şarkıcı ve televizyon sunucusunu Rhydian’ın bilinen şarkısı “The Impossible Dream‘in” sözlerindendi. Musk, şarkının ilk cümlesini “İmkansızı düşü düşlemek, yenilmez düşman ile savaşmak” şeklinde değiştirmişti. Musk yaptığu bu hamleyi daha sonra yapay zeka ürünü ChatGPT‘ye yöneltti. Yaşanan olay zincirine ise, Shiba Inu’nun lideri olarak bilinen Sytoshi Kusama noktayı koydu.

Shiba Inu Liderinden Elon Musk’a Karşılık Geldi!

Musk‘ın tekrardan gizli mesajlı paylaşımlarına başlaması, kripto topluluğundan gelen yanıtları geciktirmedi. Özellikle de yapay zeka konusuna giderek yönelen Musk, sosyal medyadaki paylaşımlarını giderek artırdı. Shitcoin‘lere yönelik Twitter paylaşımları bazen destek bazen de tepki alıyor.

Musk’ın bahsi geçen tweetine Shiba Inu’nun lideri olarak bilinen Shytoshi Kusama’dan cevap gecikmedi. Musk’ın attığı tweete, “SHIBARMY ?” şeklinde yanıt veren SHIB lideri, kripto sektöründe kafaları karıştırmış gözüküyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir