Counter-Strike 2 resmen duyuruldu! İşte çıkış tarihi

CS:GO’nun Steam’deki güncelleme dosyaları içerisinde “csgo2” adlı dosyanın bulunmasının ardından Counter-Strike 2’nin Mart ayında piyasaya sürüleceğine dair iddialar ortaya atıldı. Bu iddiaları sonlandıracak açıklamayı ise CS:GO, Twitter hesabından yaptı.

COUNTER STRIKE 2 RESMEN DUYURULDU

CS:GO’nun resmi Twitter hesabından 22 Mart Çarşamba günü yapılan paylaşımda “Bugün Counter-Strike 2’yi duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Counter-Strike 2, CS deneyiminin her sistemine, her içeriğine ve her parçasına yönelik bir revizyondur. İlk olarak, sis bombalarından bahsedelim:” sözlerine yer verdi.

Sis bombaları artık daha yüzeysel ve taktiksel planlar için daha efektik bir hale gelecek iken Counter-Strike 2’nin oynanış videosunda çok bir değişiklik fark edilmedi.

Counter-Strike’daki haritaların oyunun özü olduğunu söyleyen CSGO, Counter-Strike 2’deki haritaların her yönden geliştirilmekte olduğunu da açıkladı.

Ayrıca Counter-Strike 2’nin sınırlı testinin bugün başladığını da bildirdiler ve Counter-Strike 2’ye giden yol bazı CS:GO oyuncularının katılabileceği Counter-Strike 2 sınırlı testiyle başlıyor. Bu test süresince, Counter-Strike 2 herkese sunulmadan önce oyunun bazı özelliklerindeki hata ve sorunlar tespit edilip düzeltilecek.

Detayları birazdan geliyor…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*