Bir Giyim Firmasının Eski CEO’su, Özel Seks Partilerinde Erkekleri İstismar Etmekle Suçlanıyor

Amerikan giyim şirketi Abercrombie & Fitch’in eski CEO’su Mike Jeffries ve partneri Matthew Smith, erkekleri istismar ettiği suçlamasıyla karşı karşıya. İstismar edildiğini iddia eden erkeklerden açıklamalar yapıldı. Detaylar içerikte!

Amerikan giyim şirketi Abercrombie & Fitch’in eski CEO’su Mike Jeffries ve partneri Matthew Smith bugünlerde çok ağır bir suçlamayla karşı karşıya.

İkilinin, dünyanın farklı şehirlerinde düzenledikleri özel seks partilerinde erkekleri para karşılığında istismar ettiği iddia ediliyor.

BBC’nin araştırma sonucu yaptığı habere göre, özel seks partilerindeki etkinliklerde çalıştırılacak erkeklerin bulunmasında aracı kişiler kullanıldı.

Seks partileri ise New York’ta kendilerine ait konutlarda, Londra, Paris, Venedik ve Marakeş gibi kentlerin lüks otellerinde düzenlendi.

Seks partileri hakkında konuşan 8 erkekten bazısı Jeffries ve partneri Smith tarafından giyim şirket için “modellik yapma fırsatı” bahanesiyle istismar edildiklerini öne sürdü. Eski CEO ve partneriyse söz konusu iddialara yanıt vermedi.

Ancak ikilinin bu partilerde aracılığını yapan kişinin iddiası çok farklı bir yönde. Aracı kişi, bu etkinliklerde çalışan kişilerin “ne olup bittiğinin farkında” olduğunu dile getirdi.

İddiaların yer aldığı belgeleri ve tanıkları bağımsız şekilde inceleyen Amerikalı iki eski savcıysa “seks ticareti” suçunun işlenip işlenmediğinin ortaya çıkarılması için soruşturma başlatılması çağrısını yaptı.

Zira ABD yasalarına göre yetişkin bir kişinin başka bir ülkeye ya da eyalete götürülerek zorla, tehditle ve dolandırıcılık yoluyla para karşılığı seks yaptırılması yasak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x